Bir Portre Afşar Timuçin

Anasayfa Bir Portre Afşar Timuçin. Kargo BEDAVA. %20 Bir Portre Afşar Timuçin Bulut Yayınları 41.67 TL 33.34 TL.

Responsive image
YAZAR
Osman Bozkurt
DOSYA BOYUTU
4,17 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9789752864313

Bir Portre Afşar Timuçin harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Osman Bozkurt. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Osman Bozkurt'den Bir Portre Afşar Timuçin kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


İnsan düşünen bir varlıktır. Onun tarihi düşüncenin tarihidir. Elinizdeki kitap kendi geçmişinin toplamı demek olan günümüz insanlığının kendi geleceğini kurma idealine adanmışlığın öyküsüdür.Okuyacağınız portre yaşamadıklarını araştıran, yaşadıklarını analiz eden, zihni melekeleriyle yarattığı eserlerini toplumun hizmetine sunan ama özelliklerinin kendisi için ayrıcalığa dönüşümüne fırsat vermeyen bir bilim ve edebiyat insanının yaşam serüvenidir.Ölüm karşısındaki korkusuzluğunu yaşama sevincinin gücünden alan ve her gerçek deha gibi yazgısını yoksul kalabalıkların yazgısıyla paylaşan, onların yanında saf tutan bir yaşamla tanışacak ya da yeniden buluşacaksınız.Her okurun çok yönlü esinleneceğine duyulan inanç bu çalışmayı yayımlamamızın temel nedenidir. Ayrıca kitaba ek olarak verdiğimiz "Afşar Timuçin Belgeseli" DVD'si de okurlarımıza hediyemizdir.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 336Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Bulut Yayınları 


30.42 TL. Ayrıca kitaba ek olarak verdiğimiz "Afşar Timuçin Belgeseli" DVD'si de okurlarımıza hediyemizdir. Yazar Özgeçmişi: Osman Bozkurt 1956 yılında Ardanuç'ta (Artvin) doğdu.